O firmie

Firma Royal jest producentem wysokojakościowych farb do renowacji materiałów budowlanych.Na rynek polski wkroczyliśmy w 2003 roku. Dzięki szerokiej gamie oraz najwyższej klasie oferowanych produktów, udało się nam pozyskać zaufanie profesjonalnych firm, jak i indywidualnych klientów

Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników, w naszych laboratoriach cały czas doskonalimy oferowane produkty, aby dostosować je do trudnych warunków atmosferycznych panujących w Polsce.

Dzięki współpracy z największymi firmami z branży malarskiej znamy potrzeby naszych klientów, stąd też nasze farby charakteryzuje łatwość w nanoszeniu, szybkość schnięcia oraz doskonałe krycie. Cechy te ułatwiają pracę firmom stosującym natryski, jak i klientom używającym tradycyjnych metod malarskich (pędzle, wałki, itp), przy jednoczesnej gwarancji najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz innowacje technologiczne sprawiają, że jako nieliczny na rynku oferujemy farby o tak wysokiej jakości i wydajności, w tak niskiej cenie, dzięki czemu nasze wyroby wyznaczają nowe kierunki w branży budowalnej.